Eddie Howe
fot. www.nufc.co.uk

Po doprowadzeniu Newcastle United do finału Pucharu Carabao we wtorek, trener Eddie Howe koncentruje się teraz na utrzymaniu dobrej passy w rozgrywkach Premier League i sobotnim meczu z West Hamem United.

Mając do rozegrania trzy mecze Premier League przed finałem Pucharu Carabao, Howe jest zdeterminowany, aby jego drużyna przedłużyła imponującą passę bez porażki do 16 meczów, zwłaszcza że West Ham pozostaje bez zwycięstwa w ich ostatnich ośmiu ligowych meczach wyjazdowych.

– W ostatnich dniach staraliśmy się ponownie skoncentrować graczy i spróbować skupić ich umysły z powrotem na teraźniejszości. West Ham to bardzo trudny przeciwnik, więc jeśli w jakikolwiek sposób wyłączymy się z tego meczu, będzie trudniej – powiedział Howe.

– Myślę, że West Ham to silna drużyna, a słabszy moment może przydarzyć się każdemu w dowolnym momencie. Premier League to trudna liga – można mieć trudny początek, ale kiedy już znajdziesz się w tej pozycji, to ciężko od razu z tego wyjść. 

– Uważam, że mają najwyższej jakości skład, kilku naprawdę dobrych graczy. David Moyes jest niesamowitym trenerem, ze swoim doświadczeniem i zespołami, które prowadził. To idealny człowiek dla West Hamu w tym momencie.

Źródło: www.nufc.co.uk