Bruno Guimaraes
fot. www.nufc..co.uk

Bruno Guimaraes powiedział, że planuje długoterminowy pobyt w Newcastle United po tym, jak w sobotnie popołudnie rozegrał dla Srok swój 100 mecz.

Reprezentant Brazylii zwieńczył swój setny występ w barwach klubu golem, a drużyna Eddiego Howe’a odnotowała zwycięstwo 1:0 nad Fulham w rozgrywkach Premier League na stadionie Craven Cottage.

Wciąż trwają spekulacje na temat przyszłości pomocnika, a trzy kluby: Manchesteru City, Manchesteru United i Barcelona mają uważnie śledzić jego sytuację na St James’ Park.

Ze względu na zasady Premier League dotyczące zysków i zrównoważonego rozwoju, tego lata Sroki zostaną zmuszone do podjęcia kilku trudnych decyzji, a Guimaraes jest uważany za jednego z tych, którzy mogą zostać sprzedani, chociaż zawodnik z Ameryki Południowej wyraził chęć pozostania w klubie na dłuższy czas.

– Mam nadzieję, że zostanę tutaj znacznie dłużej. Nie wiem, co przyniesie przyszłość, zobaczymy, ale mam nadzieję grać znacznie więcej dla Newcastle United – powiedział zawodnik po zwycięstwie nad Fulham.

Źródło: www.skysports.com