Eddie Howe
fot. www.nufc.co.uk

Trener Newcastle United, Eddie Howe jest pewien, że zatrzyma w Newcastle United swoich najlepszych zawodników – Alexandra Isaka i Bruno Guimaraesa.

Rozmawiając z mediami na dzisiejszej konferencji prasowej, Howe powiedział o potencjalnych ofertach transferowych: – Nie sądzę, aby strach był właściwym słowem. Chcę, żeby Alex (Alexander Isak) nadal strzelał gole.

– Chcę, żeby był na pierwszych stronach gazet – jestem pewien, że chce tego samego. Chcemy go zatrzymać w Newcastle United na dłuższą metę. Nie na każdym rogu znajdziesz graczy takich jak on czy Bruno Guimaraes – kontynuował Howe.

Zapytany, czy Sroki zajmujące obecnie ósme miejsce w tabeli, muszą zakwalifikować się do europejskich pucharów, aby zatrzymać swoje gwiazdy, Howe powiedział: – To pomoże, ale nie sądzę, że będzie to decydujący czynnik. Wiele będzie zależeć od naszych ambicji i tego, jak klub będzie się rozwijał w najbliższej przyszłości. Musimy im pokazać, że jesteśmy klubem, który idzie do przodu. Nie sądzę, że ten sezon koniecznie o tym decyduje.

Źródło: www.nufc.co.uk